2 hodnocení

Lightning Network: Platby budoucnosti

Kniha Lightning Network: Platby budoucnosti od Michala Nováka je první českou a světově teprve druhou publikací věnující se této převratné platební technologii ve druhé vrstvě nad bitcoinem. 

Skladem
Kód: 416
599 Kč
Kategorie: České
Hmotnost: 0.1 kg
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Poštovné je na nás od objednávky nad 799 Kč
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Do každého balíčku přibalíme něco navíc
Důležitá partnerství
Důležitá partnerství
Uzavíráme napříč celým cryptosvětem
Plaťte Bitcoinem
Plaťte Bitcoinem
Můžete jednoduše zaplatit za svou objednávku

Lightning Network umožňuje rychlejší a levnější vypořádávání transakcí a každým dnem nabývá na významu. Michal Novák se jí ve své knize věnuje ze všech úhlů, od úplného úvodu do problematiky provádění plateb v bitcoinové síti, rozdílu mezi on-chain a LN transakcemi až po detailní popis a aplikaci ligthtningové technologie v praxi a to včetně praktických ukázek implementace nejrůznějších komerčních řešení na trhu.

„Kniha Michala Nováka Platby budoucnosti je výjimečná. Může se bez problémů postavit vedle knihy Andrease Antonopoulose Mastering LN a pro mnohé bude nejen čtivější, ale i srozumitelnější.“

– Alex Pilař

Předmluvu ke knize napsal Dominik Stroukal a za ní následuje první část publikace, která poslouží jako vynikající úvod do problematiky plateb v bitcoinové síti. Další dvě pokročilé části jsou potom určeny opravdu vážným zájemcům, první se věnuje teoretickým a druhá praktickým aspektům okolo fungování Lightning Network, včetně náležitostem okolo provozu vlastního uzlu. Autor knihu záměrně koncipoval tak, aby byla přínosem pro čtenáře všech úrovní.

Zpět do obchodu